.

Kapacita akce je v tuto chvíli naplněna. Registrace byla pozastavena.

ÚČAST NA AKCI

Účast na akci je možná pouze od 18 let a po zaregistrování zde na webu + uhrazení reg. příspěvku. Kapacita akce je omezená, tudíž se nezapomeň zaregistrovat včas!

Po celou dobu akce platí kostýmová povinnost. Budeme rádi za všechny účastníky, kteří přijedou vybaveni co nejvíce LH/LF apod., ale není to nutné. Jsou možné jakékoliv neutrální fantasy a historické kostýmy (od keltů po gotiku), vyvaruj se pouze kostýmům mágů, kouzelníků apod.

REGISTRAČNÍ PŘÍSPĚVEK

S ohledem na loňský zrušený ročník letos nechystáme další podporovatelské balíčky. Místo toho zavádíme tři cenové hladiny reg. příspěvku - takže si můžeš svobodně zvolit částku, jaká je ve tvých možnostech a přispět tak zdaru akce, bez nároku na hmotné odměny a dárky.

Základní registrační příspěvek pro rok 2021 činí 300 Kč

Podporovatelský registrační příspěvek pro rok 2021 činí 500 Kč

Mecenášský registrační příspěvek pro rok 2021 činí 900 Kč a více

Protože nám nevniknou žádné náklady na upomínkové předměty z podpor. balíčků, budeme schopni v případě zrušení akce (kdoví, jak to bude na podzim) vrátit všem plnou částku. Každopádně věříme, že letos už Severskou opravdu rušit nebudeme.

Nezapomněli jsme ani na ty z Vás, kteří v loňském roce po zrušené Severské příspěvek vrátit nechtěli. Naše slovo platí - kdo nám loni nechal reg. příspěvek, má letos Severskou zdarma! Zda-li toho využiješ nebo nám budeš i přesto chtít opětovně přispět, to už je jen na tobě :)

UPOMÍNKOVÉ PŘEDMĚTY

Přestože letos netvoříme podporovatelské balíčky, nějaké hezké věci vyrábět budeme! Upomínkové předměty bylo možné objednat do konce srpna, nyní jsou již ve výrobě. Na místě možná bude pár kousků navíc, ale není radno na to spoléhat.

Po registraci dostaneš instrukce k platbě předem. Pokud se ti změní plány a nebudeš se moci akce zúčastnit, reg. poplatek je vratný do 30.9.2021 v plné výši. Po tomto datu či v případě tvé neúčasti je reg. poplatek bohužel nevratný.